Doelstelling
We bespreken je doelgroep en de doelstelling
Wil jij jouw merk nét dat beetje extra geven? Met een geanimeerd logo maak je direct indruk en zorg je voor herkenbaarheid bij jouw doelgroep. Of het nu gaat om een intro voor een video, een outro voor social media content of een opvallende animatie voor presentaties: een logo animatie maakt jouw merk dynamisch en onvergetelijk.
Onze logo animaties zijn creatief, professioneel en praktisch inzetbaar. Of je nu kiest voor een strakke minimalistische animatie of juist een speels en opvallend effect: wij hebben de expertise en tools om jouw logo om te zetten in een krachtige animatie die overal inzetbaar is.
We bespreken je doelgroep en de doelstelling
We bedenken een script welke aansluit op de doelgroep en doelstelling
We maken de opnamens die nodig zijn om het eindproduct te realiseren
Hier komt alles samen: beeld, geluid en beleving om tot het perfecte eindresultaat te komen.
Een sterk merk valt niet alleen op door design, maar ook door beweging. Met een creatieve en professionele benadering zorgen wij dat jouw identiteit nog meer impact maakt. Van strakke en minimalistische stijlen tot speelse en dynamische uitwerkingen – altijd passend bij jouw uitstraling en doelgroep.
Waarom kiezen voor ons?
Een logo animatie is een bewegende versie van je logo die meer aandacht trekt en blijft hangen bij je doelgroep. Perfect voor intro’s, outro’s, social media content en allerlei andere uitingen.
Wij bij Online Beeldvorming maken creatieve logo animaties die passen bij jouw merkidentiteit. We combineren design, beweging en oog voor detail om jouw logo krachtiger en herkenbaarder te maken.
De productietijd varieert op basis van de complexiteit en specifieke eisen van het project. Echter, wij streven ernaar om zo efficiënt en snel mogelijk te werken zonder de kwaliteit te compromitteren.
We beginnen met een briefing of overleg om uw specifieke behoeften en doelstellingen te begrijpen. Details zoals de kleuren, stijl, en budget zijn ook belangrijk om te bespreken.
De kosten zijn afhankelijk van factoren zoals de duur van de animatie, de complexiteit van de animaties en eventuele extra wensen. We geven je graag een gedetailleerde offerte na ons eerste gesprek. Meteen een offerte aanvragen? Dat kan hier
Ja, dat is mogelijk. We kunnen de animatie maken in verschillende formaten, kleuren en variaties
Mijn naam is Robbie 't Jong, ik en mijn team helpen je graag jouw doelstellingen te bereiken. Mail of bel me gerust als je vragen hebt!
No worries.. We hebben ook gewoon koffie